Strona główna » Produkty » Przełącznik zmianowy » Przełączniki ręczne » Ręczny przełącznik izolacji SPC
Ręczny przełącznik izolacji SPC

Ręczny przełącznik izolacji SPC

Ręczny przełącznik izolacji serii SP jest produkowany przez naszą firmę przy wykorzystaniu najnowszych technologii importowanych z Europy. Ten produkt osiągnął międzynarodowy poziom techniczny w końcu lat 1990. Ze względu na modułowe projekt, wyłącznik obciążenia przełącznik izolacji SPC posiada elastyczną strukturę, a więc elastyczne, uniwersalne połączenie.Jest wykonany przy użyciu nienasyconej żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, co zapewnia wysoką jakość dielektryczną, możliwość ochrony i bezpiecznego działania.

Napęd jest elastycznym przyspieszającym mechanizmem natychmiastowego uwolnienia, co sprawia, natychmiastowy włączenie/wyłączenie kontaktu. To nie ma żadnego związku z prędkością działaniem uchwytu, co znacznie zwiększa właściwości elektryczne i mechaniczne.
Dzięki ładnemu wyglądowi, małej strukturze i wielu różnych funkcjach, ręczny przełącznik izolacji SPC jest produktem wybieranym przez klientów na całym świecie.

Zastosowania
Ręczny przełącznik izolacjiSPC-40A ~ 630A stronie jest głównie stosowany w obwodach AC 50Hz, napięcie do 690VAC, prąd znamionowy DC do 440VDC, prąd do 630A. Przełącznik jest używany do izolacji rzadkich i łamiących obwodów, lub izolacji elektrycznej.

Informacje Ogólne
Bieguny
Ręczny przełącznik izolacji SPB może mieć 3 bieguny, 4 bieguny (3 bieguny + i wyłączanie/włączenie bieguna neutralnego)
Prąd
40A, 63A, 80A, 100A, 125A, 160A, 200A, 250A, 315A, 400A, 500A, 630A

Tryb pracy
Bezpośrednia obsługa: uchwyt jest instalowany bezpośrednio w środku przełącznika.
Działanie zewnętrzne: uchwyt jest umieszczony na zewnątrz drzwi płyty dystrybucyjnej.

My obejmuje swoje produkty z 12 lub 13-miesięczną gwarancją, podczas której produkty nie spełniające wymagań zostają zastąpione bezpłatnie. Ponadto, możemy zaoferować usługi OEM i dostosować produkty zgodnie z próby, rysunkami i innymi wymaganiami klientów. Bezpłatne próbki produktów (mniej niż USD30) i zużywających się części są również dostępne na życzenie klienta. W rezultacie klienci mogą czuć się bezpieczni przy zakupie naszych wentylatorów osiowych, filtrów do wentylatorów, przełączników krzywkowych, wyłączników i diod LED.

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Minimalne zamówienie USD5,000

Powiązane produkty

Opinii
Inne produkty
  • Wskaźnik LED Φ22mmWszystkie ultra-krótkie światła nadają się do montażu w otworach Φ22, Φ25 bez dodatkowych akcesoriów.
    "FD" to wskaźnik kondensatora. Jeżeli ...
  • Przewody do wysokich temperaturZastosowanie: przewody elektryczne mają zastosowanie dla sprzętu gospodarstwa domowego, lamp, latarni i maszyn elektrycznych ...
  • Wentylator osiowy ACSilnik elektryczny: silnik zwarto-biegunowy AC
    Rama: rama zewnętrzna wentylatora osiowego AC wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium ...